Fibercement Kaplama Sistemleri

Dış cephe kaplamalarında yeni çağın gerekliliklerine uygun materyal arayışlarının sonucu üretilen fibercement teknolojisi, bir çok üstün özelliği tek malzeme içerisinde sunabilmektedir.

Dillan Marshal

Building Inspector

Clive Stephany

Project Manager

Odell Tye

Carpenter

Colton Wilson

Civil Engineer

Fibercement Cephe Kaplama Nedir?

Otoklavlı fibercement kaplama ürünleri; yapıların her türlü yüzeyinde kullanabilen, üstün özelliklere sahip selüloz lifi takviyeli çimento esaslı levhalardır. Fibercement cephe kaplama levhalarımız tamamen doğal maddelerden üretilmekte olup, çevre, doğa ve insan dostudur. Fibercement ürünlerin kalınlığı kullanılacakları yüzeye, proje detayına ve ihtiyaca göre ayrıca tespit edilmektedir.

Cephe kaplama için kullanılan muhtelif yapı kaplama ürünlerinin içinde; üstün yapısal özellikleri sayesinde belirgin bir şekilde öne çıkan fibercement kaplama ürünleri, yapıların kaliteli kullanım sürelerini artırmakta ve yapısal ömürlerini uzatmaktadır. Fibercement ürünler ile yüzeyleri kaplanan yaşam alanları sağladığı konfor ile yapıların mali değerine de katkıda bulunmaktadır. Fibercement kaplama ürünleri cephelerde istenen mimariye göre işlenebildikleri için cephe kaplama sektörünün son yıllarda vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir. Fibercement kaplama ürünleri özellikle pencere sövesi olarak A1 sınıfı yanmaz yapı malzemesi özelliği ile yanmazlık istenen projelerde yerini almaktadırlar.

Fibercement Kaplamanın Özellikleri

Suya Dirençlidir

A1 sınıfı yanmazlık değerine sahiptir

Yüksek Enerji Tasarrufu Sağlar

Dayanıklı ve Uzun Ömürlüdür

İşçilik ve Zamandan Tasarruf Sağlar

Sanatsal ve Estetik Yapıya uygundur

Bakım gerektirmez ve Boyanabilir